Mēs nodrošinām operatoru apmācības mūsu klientiem pie jebkuras jaunas tehnikas vienības saņemšanas, kā arī atbilstoši klientu pieprasījumam. Lai spētu pilnvērtīgi, produktīvi un pareizi lietot ATLAS ekskavatorus, klientu operatoru apmācības ir nepieciešamība, ko mūsu klienti bieži arī izmanto. Mūsu lokālajiem instruktoriem ir arī nepieciešamā kvalifikācija, lai veiktu klientu apmācības.

Klientu apmācību programma un rīki, ko nodrošina ATLAS sadarbībā ar lokālo dīleri, sniedz plašu iespēju spektru mūsu klientiem.

Vienlaicīgi izprotot mūsu klientu vēlmes, mūsu darbinieki tiek speciāli apmācīti ATLAS mācību centrā Vācijā, lai iegūtu ļoti specifiskas zināšanas – gan tehnikas un instrumentu lietošanas, gan apkopju un remontu sakarā:

  • Mūsdienīgas apmācību koncepcija visām prasībām, neatkarīgi no tā, vai tiek gūtas pamata zināšanas vai detalizētas profesionālas iemaņas

  • Apmācības piedāvā kompetenti pasniedzēji, piedāvājot apgūt gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskus pielietojumus reālos darba apstākļos

  • Nelielas mācību grupas, lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu apmācību procesu