Bieži vien mūsu tehnika ir daļa no sarežģītiem, savstarpēji saistītiem procesiem. Dīkstāve parasti izmaksā dārgi. Tāpēc esam apņēmušies pēc iespējas ātrāk jums piegādāt rezerves daļas vai veikt remonta darbus. Ar savu starptautisko izplatīšanas un servisa tīklu ATLAS vienmēr ir tuvu saviem klientiem, piedāvājot augstāko servisa kvalitāti.

Spēja piegādāt ATLAS ekskavatoru oriģinālās rezerves daļas ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu tehnikas darbību. Tāpēc mēs esam izstrādājuši loģistikas sistēmu, kas ļauj mums pēc iespējas ātrāk nodrošināt savas rezerves daļas klientiem. Mūsu loģistikas politika kopā ar rezerves daļu uzkrājumu uzturēšanu pat vecākām mašīnām garantē, ka vismaz 90% daļu ir pieejamas nekavējoties un tiek nosūtītas ļoti īsā laikā no Eiropas centrālas rezerves daļu noliktavas Vācijā. Dīkstāve ir minimāla, pateicoties mūsu oriģinālo rezerves daļu pieejamībai, kā arī mūsu servisa tehniķu zināšanām un pieredzei.

Kad nepieciešamas rezerves daļas, katrai minūtei ir nozīme. Tāpēc mums ir piekļuve ATLAS ekskavatoru centralizētai tiešsaistes pasūtīšanas sistēmai, kas nodrošina ātru, precīzu un vienkāršu piegādes procesu.

Jūsu ieguvumi:

  • Ātra un uzticama piegāde

  • Vienmēr ievērojam jaunākos tehnoloģiju sasniegumus

  • Augsta kvalitāte un zemas izmaksas ilgtermiņā

  • Garantēta detaļu pieejamība pat vecākai tehnikai

  • Tehnikas garantija paliek nemainīga, izmantojot oriģinālās rezerves daļas